Справа в тому, що відсьогодні ми маємо не просто постоялий двір, але концерн! Віднині "Північна Лисиця" є виключно постоялим двором, тобто місцем, де люди живуть. Бо під тим же дахом поруч стоїть повноцінна корчма "Золота Середина", хазяйкою якої теж є вже знайома вам Солоха. На цій же території розташований гномське кальянне шатро, двір для вечорниць з колодами та багаттям та може ще щось, але це поки вирішується.
На території концерно постійно функціонує окремий сортир та _ігрова територія_ кухні, де - як і на всякій кухні при корчмі - можна заховатись від набридливих очей, поговорити з кухарями по душах, отримати ложкою по руках за намагання вхопити щось з котла, продати якісь самовирощені овочі-фрукти та ще одне...
Як я знаю, на ігри частенько собі їздять люди, що вміють та люблять готувати, але не хочуть весь ігровий час проводити за котлами у багаття. Тому ми оголошуємо тимчасовий найм кухарів.
Що таке "тимчасовий найм"? Це наступне: ПЛ вивозить деякий запас полуфабрикатів та сирих продуктів, що з них можна готувати. Будь-який _добрий_ полігонний кухар матитме змогу прийти на кухню ПЛ, домовитись з Солохою, взяти будь-які продукти зі сховища та приготувати з них літрів сім-дев"ять поживної страви. ПЛ бере на себе її продаж та Ви отримуєте половину чистої виручки. Якщо ви берете свої продукти - ПЛ бере з вас тільки п"яту-шосту частину - за використання багаття, казанів та інструментарію та роботу продавця і офіціанток. Також ПЛ бере на себе обов"язок оголосити імена талановитих кухарів та - чим Небеса не жартують - може вони й щось цікавеньке для себе на кухні почують/побачать, та з кимось цікавим познайомляться. Корчма - це завжди осередок чуток. До того ж не забувайте, дівчата - шлях до серця чоловіка зхавжди лежить через шлунок.
До того ж хочу привернути увагу торговців на те, що біля входу в корчму знаходитиметься _дошка об"яв_, що за ігрові копійки на ній можна буде розмістити об"яви за найм, рекламу свого товару, накази вельмишановних Голів села та багато чого іншого.

Отредактировано Пані Солоха (2008-06-03 22:39:39)