Форум МГ "Кухня"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Щодо постоялого двору питаннячко.


Щодо постоялого двору питаннячко.

Сообщений 1 страница 30 из 55

1

Ото до чого я веду? Збираємося ми, значить, вивозити постоялий двір. Такий, що на ньому і поїсти можні, й випити/закусити, та й впасти на на м"якеньке. Ото і є питання: чи є тут ті, хто волів би на постоялому дворі жити, і чого взагалі шановне панство від постоялого двору чекає?

2

Звичайно, пані Солохо, я ото з нареченою буду, пам"ятаєте я вам казав?
Ото знаєте шо мене цікавить, ви ж мене поинформуєте коли туди їхать збираєтесь, шоб здибатись та разом поїхать.

3

Раэн
То вже до літа ближче дивитися будемо. Але якщо ві поїдете з нами - то попрацювать-таки добряче доведеться, бо ставитись траба.

Скоріш за все, основна частина заїздитиме десь у вівторок - середу, а продукти у п"ятницю довезуть.

4

вівторок середа, кажете... треба подумать я к би то мені спланувать поїздочку...чи то з вами разом поїхати чи десь у понеділок. гаразд то вже потім розберемося.

5

Добре, добро, домовимося.
А буде добре, як ви з нами поїдете - робочі руки нам не заважатимуть

6

Я там буду та й вам допоможу. от тильки не знаю чи ранише чи з вами.

7

Доречі, точніше до теми, хто забажає на постоялому дворі бешкетувати, так є кому Їх утихомирити.

8

Шановне панство-корчмарі, чи не будете ви такі ласкаві оголосити попереднє меню?

9

Пані Солохо, а чи є ще місця у дворі? осіб десь на 15... а може й 20...  :)

10

Аllara
Якщо в них знайдеться по спальнику на тіло - то дах над головою та тепло під сідницями ми їм забезпечимо! А за окрему платню - ще й нагодуємо та чарку наллємо

Отредактировано Пані Солоха (2008-01-17 13:38:50)

11

Тоді, Пані, бронюємо місця на вашому дворі... буде нас осіб десь з 15... а може й більше...  А щодо випити й закусити (за додаткову платню) - аби ж то було чого, а за нами діла не стане...

12

Раэн
гг)), сори за оффтоп, а тя, я вижу, теперь на постоялые дворы тянет))) я как вспомню.....

13

просто варианта другого где нормально жить нет. так что... хотя как вспомню - жесть...

14

Меня одолевает жуткая уссттааллооосссттьььь.... как вспоминаю, бррр....
Не, мы жить нормально бум)))). И строить не я буду)))).

15

Места еще есть? На постоялом дворе?

16

Заразка
Есть места. Можно списоек желающих поселения? Хотя бы количество

17

А житие на постоялом дворе предполагает только спальник и усе,или же в своей палатке,но это считаться отдельной комнатой двора?Если палатка,то это есть замечательно,ибо очень хоца жить у вас,но только не в спальнике(у меня нездоровые ассоциации с Чугунком...)

18

Принемайте пасажира, жить буду скорее всего отдельно, а может и нет но на "мягенькое упасть" это я всегда за))

19

А я наивная думала что это и правда строение какое-нить будет :) обьясните по-подробнее что брать на игру (я играю впервые)?

20

Бери спальник, пенку-каремат, теплую одежду, немного еды, которую не надо готовить (шоколадки-орехи), либо что-т быстрорастворимое, мини-аптечку с учетом особенностей твоего здоровья, кружку, ложку, миску, нож, сменное белье, прикид, желание играть)
только предварительно получи четкий ответ, есть ли места на постоялом дворе. если нет, пиши, попытаемся тебя определить куда-нибудь жить, чтобы ты одна палаткой не стояла)

21

Пані Солохо, у вас знайдеться місце на одного зовсім юного травника? ;)

22

Тоесть,я так поняла,что на постоялом дворе палатки как отдельные комнаты есть?...и заявляться к вам мона?..Или нет?

23

Рианка В принципе заявляться в постоялый двор можно, но предварительно нужно прислать полную заявку на игру, и сообщить пани Солохе и мастерам имя персонажа, которым вы заявлены.

Анри На тебя место есть. :-) Можешь не беспокоиться.

24

Отже, відповідаю усім.
Постоялий двір "Північна Лисичка" вивозить ось що:
Декілька наметів з каріматами та спальниками - одно- та двомісних.
Декілька наметів без каріматів та спальників, дво- та чотиримісніх.
Вільне місце, де можна поставити свій намет.
Корчму, де наливатимуть, закусь готуватимуть та біля вогню сидітимуть
Відхоже місце
Зараз намагаємося домовитися за:
Ігрову кімнату - з картярєм-професіоналом, кальяном, заморськими іграми та розвагами (все, крім кальяну - за віртуальні гроші)
Душові.

Зі мною можна зв'язатися після двадцять сьомого за наступними контактими
8-096-924-41-86
8-063-739-00-65

Отредактировано Пані Солоха (2008-04-26 17:44:48)

25

Пані Солоха А візьмміть мене кальяншиком, по сумісництву. я цю спаву знаю, і полюбляю.

26

@'Pach
Ото сам попросив - будеш у мена кальянщиком.
Може й за шулера домовитися допоможеш?

27

Тубала а как нащёт со мной за шуллера?

28

PhoeniX
Отакої! А ти в нас шулер?
Зустрінемось-поговоримо.

29

Пані Солохо, а чи залишились ще місця на постоялому дворі? Бо не знаю, де мені, маленькій, жити)))) Чи приймете ще одного або двох гостей-пожильців?)))

30

Марси
Приймемо, а что ж не прийняти. Напишіть ото мені тільки - а скількі вас буде, та яке місце вам потрібні - тверді, м'які что просто клапоть землі під намет?

П.С. Александре, у мене були проблеми з Аською. та я їх вже вирішила - от тільки номеру Вашого у мене, на жаль, не збереглося. Стукніться ще раз, будь ласка.


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Щодо постоялого двору питаннячко.