Форум МГ "Кухня"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Щодо постоялого двору питаннячко.


Щодо постоялого двору питаннячко.

Сообщений 31 страница 55 из 55

31

Палатка голая - 2 грн/ночь с человека
Палатка+спальное место - 5 грн/ночь с человека

32

Пані Солоха, поясніть, будь ласка, яка різниця між палаткою та палаткою зі спальним місцем?

33

Палатка - это голая палатка, поставленная на небольшой изолирующий слой (сено етс). Палатка со спальным местом - палатка+спальник+изолятор

34

Доброго дня пані Солохо, в мене питанячко...а чи є ще на вашому Постоялому Дворі вільні місця для постояльців?

35

аналогичный вопрос, уважаемая Пані Солоха, у вас найдется еще одно место?

36

А мены потрыбно 2-3 місця...
це можливо?

37

Мягкие или обычные?
Обячные найдуться точно, с мягкими - будем работать.

38

Мы не столь привередливы, хотелось бы мягкие, но главное это крыша над головой...
На нее как я понимаю мы можем разщитывать?

39

хотелось бы мягкие, но если нету, то можно и обычные

40

Нас будет предположительно двое)))
Если можно - то со спальными местами...ну а нет - так и просто палатка уже будет хорошо))))

41

И еще двое! Спальники-коврики есть, нет только палатки.
Поместимся?
(впору делать систему заявок на постоялый двор))

42

Enot
А вже є, продивіться темою вище.
Добре, записую.

43

А ще можна стати на вільному місці у своєму наметі?
З антуражними стінами у вигляді хатки?

Бо дуже вже не хочеться жити самою.

44

Хелви
Ото станете попереду й будете мені антураж забезпечувати.
Домовились.

45

О, то є гарно.Домовились.

46

Даеш душ на полигон! Кому памятник ставить?
(а вы правда его сделаете?)

47

Злата Вловикуш
Не факт, вже не факт. Рук не вистачає

48

Може й вистачить... є в мене ідея...

49

Шановна пані Солоха, А не буде на вашому дворі ще одного місця  М'ягенького)))) ? Буду дуже вдячен)

50

Пані Солоха. Чи не буде у Вашому постоялому дворі місця невеликого, окремого, щоб можна було там сісти на годинку-другу, посидіти, здоров'я підправити кількома десятками чарок в ім'я та славу Чотирьох...

51

@'Pach
Зустрінемось - поговоримо. Скажи, ти в середу на Майдан не збираєшся?

Философ
Нажаль, поки немає. Але це ще не остаточно: якщо добрі люди позичать мені спальників більше, ніж я прошу - може й тебе спати положимо. Пізніше скажу, добре?

ДайнМифодий
Для Вас, пане Міфодію, усе буде - і місце, і подушечка для м"якості, і горілочка недорога й прохолодненька, й огірок солоний на закуску.

52

Пані Солохо, доброї години Вам у цю пору. Чи знайдеться ще у Вас місце під намет для декількох мандрівниць?

53

Ольтица
Нажаль, вже просто нема куди. І так один постоялий двір розтягся ажно на півсела.
Звичайно, все ще може змінитись, але поки місць у нас не те, що нема - а зовім нема

54

Добренько) До 22-го я ще почекаю, а потим возьму тай позычу в друга спальника) Добре хоч палатка з карематом вмене є)))

55

Добридень,шановна Пані Солоха!!!Маю надію,що про нас не забудуть(бо потрібно лише хороше місце під палаточку)!!! :flirt: А з нашого боку договір про адекватну/посильну допомогу В СИЛІ!!! :flag:


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Щодо постоялого двору питаннячко.