Форум МГ "Кухня"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Ярмарок


Ярмарок

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Як саме планується проведення, хто і як планує "проводити" торг (якщо він взагалі буде якось обігран) і хто відповідає за організацію цієї частини гри?
Чи буде, так званий, "місцевий рекет" у всіх його проявах? Це до того чи готувати "неприкосновенный запас" на випадок приходу здирника податків?
До речі, а чи будуть якось відзначені саме "державні службовці" (це, щоб не сплутати представників офіційної власті з представниками "кримінального світу")  і, якщо так, то як саме?

Вибачте, якщо питання недоречні, але не хотілося б "сюрпризів" у вигляді конфлікту на кшталт: "Ніхто нічого не зрозумів, але бійка відбулась".

2

Гелена, велике вам спасибі за питання, ми про ці подробиці ще не думали
Ми обговоримо це на наступному зборі, і напишемо про результати до кінця цього тиждня :)

3

sovka, красно дякую.

4

На моє розуміння такі відносини задауть самі гравці. У Цьому випадку МГ може лише рекомендувати, та радити як відіграти.

5

Гелена Розділ про ярмарок вже написаний, сподіваємось, що буде на сайті у найближчий тиждень :)

6

Рэкет точно будет, или я чего-то в этой жизни не понимаю. :)

7

Шановні добродії!
Все буде чесно, прозоро і маю надію , що без непорозумінь...

Усе буде тіке так!

8

Де ви бачили чесний та прозорий рекет?

9

Я, рект?! ні ніколи не бачив!
Тому і говорю, що все беде пристойно...
Бо я приймаю деяку участь у створенні умов для торгівлі , а для мене на першому місці - торгівля не має потирпати від будь яких подразників!!!

Застосуємо усі можливості для охорони від зовнішних подразників!!!

З повагою Андруш Златко

Отредактировано Шаман (2008-04-06 22:06:25)

10

Шаман написал(а):

Я, рект?! ні ніколи не бачив!

По перше, шановний, ви забули поставити тире після "Я"...
А також, рекет, на мою імху, і має захищати від "зовнішних подразників".

11

@'Pach Шановний! Якщо ви збираєтесь торгувати, то запевняю, для цього будуть усі умови. Але якщо, хтось з торгівців буде порушувати правила торгівлі на ярмарку, то до таких порушників будуть задіяни деякі міри по ростулмаченню цих правил!
З повагою Андруш Златко.

12

Господа торгующие!

Есть предложение запастись звонкой монетой! Т.к. расчеты будут - "реальные деньги - реальный товар", предлагаю подкопить к игре монеты номиналом 25 и 50 копеек, а также монету 1 гривна.  И звенят и кошельки увесесты и глаз радуют!


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Ярмарок