Форум МГ "Кухня"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Велике прохання: в цій темі відписатись усім постояльцям.


Велике прохання: в цій темі відписатись усім постояльцям.

Сообщений 1 страница 30 из 47

1

З приміткою - кому зі спальником, кому без, кого годувати (п"ятеро Вас таких, так?), кого ні.
У мене зміни - зі мною їдуть четверо дівчат, тож співака нема, але є флейтистка дуже гарна. Тож якщо хтось з бардів захоче у мене пожити за безплатно та поспівати трошки - завжди ласкаво просимо!

2

Уважаемая Пані Солоха, мне нужно одно место со спальником.
а что вы имеете в виду когда спарашиваете с пропитанием или без(что оно будет из себя представлять)?

3

Та колись, ще до того, як нам рекомендували не готувати ми домовлялися з деякими постояльцями за іжу.
Зараз монополія на харчі належить Ірині Чорній, тож ми годуємол тільки тих, кому обіцяли спочатку.

4

Отписываюсь на меня три места, желательно со спальниками, но если с ними напряг привезем свои))

5

Пані Солоха

А вот не факт. Я бы очень попросил тебя связаться с Черной, чтобы утрясти вопросы с кормежкой. Есть шанс, что часть сего благого дела все-таки упадет на тебя.

6

Одно место, просто место, спальник много не занимает =)

7

Двушка без спальников-пенок. :)

8

Ще один жилець у Вас, доброго дня, пані Солоха.
Претендую на:
- спальне місце;
- коремат;
- спальник;
- добру їжу.
Оплата, зрозуміло, за домовленістю.

Да будут благословенны Ваши дни, щедрая хозяйка.

PS Приїду не раніше, ніж пізнього вечора у п"ятницю. Спати люблю попід стіночкою *чарівно посміхається*

Отредактировано Дайн (2008-05-27 16:02:50)

9

Пані Солоха написал(а):

пожити за безплатно та поспівати трошки

если пропустят заявку - наверно тож к вам (как-то по рангу не пристало на сеновале). попеть - всегда пожалуйста. если не в основное ярмарочное время. (световой день сбт) - скажите репертуар загодя. r_anna@ukr.net skype: annimeee

проживание:
спальник-коремат есть, палатки... хз - наверно нет. вот потому-то интересует размещение.
питание:
с едой непонятно - если добавить продуктов от  себя или закупить что попросят - можно рассчитывать на питание? или хоть на костер? (за хворостом - ходок).

Отредактировано Ann (2008-05-27 15:56:11)

10

шановна пані мне тож одненько плиз

11

355788840

12

Ще раз відмічаюсь)))
Якщо можна, два місця - палатка та спальники)

13

Пані Солохо, ото, як домовлялись, якщо пам'я таєте, місце під палатку. Нас двоє. У реєстрі бачив числимося, а тут на всяк випадок.

14

Пані Солохо, мені, будь ліска, місце під палатку...

15

Місце під велику(3місну палатку),нас 2.Без годування)))

16

Значить так, що маємо на сьогодні.
Ліміт місць під намети вже вичерпано.
Заявки на проживання у наметах приймаються до 3 червня і не пізніше.

17

+2 будь ласка мiсця, необов'ясково м'яких

18

+ 2,5 місця. Для дріади, друїда та дріадо-друїдських винаходів. Під дахом. Спальні місця у нас свої

19

Шановна панІ Солоха!!!У мене трохи нестбІльна ситуацІя:вчора ввечерІ відІслала 2і повнІ заявки.а вІдповідІ поки що немає!Але я би хотіла дізнатись про місце проживання;за умов,що все для цього є:палатка,спальник на 2х,каремати.Їжа(можлива допомога зі збором хмизу,в межах розумного)!Що ще потрібно буде з нашого боку,для проживання у вас,в "Північній лисиці"???!!Окрім підтверджено-прийнятих заявок...:(((P.S.Проханнячко,по можливості відповісти!!!

20

Потрібно буде приїхати, підійти до мене (шукайте жінку у чорному очіпку) та сказати "Солохо, ми до вас заявлялися - згадайте, останні, кого ви пропустили на чисте місце" і потім допомогти зі збором хмізу та, якщо заїдете в п"ятницю раніше - зі стінами.

Отредактировано Пані Солоха (2008-06-01 20:53:47)

21

Якщо шановні мастера приймуть заявку,то з вашими дорученнями небуде ніяких проблем!!!А прибудемо ми,скоріш за все або в п"ятницю вдень,або ж ввечері!!! :)

22

На сьгодні ще одне місце потрібно, приймете? бо ж залишуся без стелі над головою...

23

Сарта
Карімат та спальник свій чи наш?

24

попереднє замовлення відміняється, виявилось, що вже є місце.
Але я Вам дзвонила щодо двох місць з вашими спальниками та карематами. Це дійсне. Дякую=)

25

Так ми можемо розраховувати на місце під палатку,чи це -

Пані Солоха написал(а):

Значить так, що маємо на сьогодні.
Ліміт місць під намети вже вичерпано.

нас теж торкалося?Якщо так,то напишіть плз,щоб ми не розраховували і думали над іншим варіантом!

26

Рианка
Для вас місця є, ми ж домовлялися

27

Доброго вечора,шановна Пані Солоха та всім-всім-всім!!!На щастя з нашими двома заявками ВСЕ ВЛАДНАЛОСЬ :crazyfun: ,тому підтверджую,що ми будемо у вас влаштовуватись на постій!!! :rain:

28

можна одне місце - гола палатка, спальник з карематом - свої, якщо вже немає, то хоча б просто вільне поряд з основним лагерем?

29

Пани Солохо, для Свеста и Верены Раздорских два места. Со спальниками и карематом как получится. Согласен "поспивать та пограты", только гнилые помидоры и летающие предметы заранее спрячьте от постояльцев;-)

30

Ostorognozloi написал(а):

только гнилые помидоры и летающие предметы заранее спрячьте от постояльцев

А ми як досвідчеені торговці сховаемо контрабандні помідори та яйця і я особисто йіми скористаюсь,оскільки маю добрий талант до співу(а до нього,ЩО ГОЛОВНЕ,ГОЛОС)!!!Тож готуйтесь(хочаб морально)!!!!! :tomato:


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Велике прохання: в цій темі відписатись усім постояльцям.