Форум МГ "Кухня"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Велике прохання: в цій темі відписатись усім постояльцям.


Велике прохання: в цій темі відписатись усім постояльцям.

Сообщений 31 страница 47 из 47

31

Пані Солоха,місце під намет вільне - мене з роботи ніяк і нікуди не відпускають...гади(((Тож ні мене,ні Іланда не буде(Всім
від щирого серця гарної гри,я подумки з вами!!!

32

Спальників та карематів не треба - це у наявності. а ось годувати  усіх п"ятьох.

33

Про місце під намет домовлялися тижнів зо два тому.

34

Эллара
Без питань

35

Боярышник написал(а):

А ми як досвідчеені торговці сховаемо контрабандні помідори та яйця і я особисто йіми скористаюсь,оскільки маю добрий талант до співу(а до нього,ЩО ГОЛОВНЕ,ГОЛОС)!!!Тож готуйтесь(хочаб морально)!!!!!

Хорошо, я буду стараться чтобы ваши яйца остались при вас;-)

36

так-так-так... еще поющие - это уже не может не радовать. Осторожнозлой, как насчет репертуарчика Рован и Мельницы? Выложите в топике, плз, что петь собираетесь. Мо, таки, сыграемся?
Боярышник - а кроме яиц и помидоров ничего с собой не захватите? гитааарку там, али бубен, там-тамчик или еще что-нить хорошего?

37

А що доброго голосу буде малувато??... :flirt: А щодо яэць...то жарт,але ж у кожному жарты э своя часточка правди...ЧИ НЕ ТАК... :flirt:

38

Кста. Что это за девочка с флейтой, которая "осталась от прошлого менестреля"? Как бы с ней связаться?

39

Пані Солоха, маю намета, спальник і карімат. заявка підтверджена, дуже прошу у вас у "Північній лисиці" притулитися)). Можу поспівати і не лише на нервах))

40

якщо що, то в мене двохмістний намет, можна до мене підселяти, тільки хай візьмуть каремата та спальник

41

Пані Солохо, велике проханнячко дати свій контакт..бо маюдо вас особисте питаннячко, яке треба вирішити терміново.

42

Эллара
8 063 739 00 65
8 096 924 41 86

43

Пані Солоха
Я не сосвем по поводу у вас стоять. Мы рядом с вами стоять собирались. Не против?

44

Шановна Пані Солоха,нажаль повідомляю вам,що мене та ще однієйі людини не буде...тож звільнилось одне місце під палатку...ДУЖЕ шкодую,що не зможу поспівати у вас...

45

Пані Солоха приймете ще одного постояльця, мені тільки палатку спальнік та карімат свої?

46

Пани Солоха, может, еще одного примете? Можно ли с вашим спальником-пенкой-питанием, или уже нет, надо свое везти?

47

Пані та панове, мене теж наломали на повну, тож спальників-каріматів трохи менше, ніж очікувалось спочатку. Спробуємо всіх розмістити але розумієте самі - це неясно.


Вы здесь » Форум МГ "Кухня" » "Ведьмины сплетни" » Велике прохання: в цій темі відписатись усім постояльцям.